Barvířská 122/15, Liberec, Czech republic
+420 776 225 564
info@boolerdiamonds.com

Jak zabalit dárek

Jak zabalit dárek

Znáte to. Plánujete dlouhou dobu dárek pro vaše nejbližší. Hledáte, vybíráte. Dárek, který obdarovanému udělá obrovskou radost.. Super. Našli jste to a máte ho doma. A co teď? Dárek je potřeba zabalit. Správné balení by mělo být takové, aby nikdo nepoznal, co v něm je. Správně zabalený dárek by měl v obdarovaném vyvolat velkou zvědavost. Měl by být tajuplný.

Mnoho lidí volí jednoduché cesty dárkových taštiček (například na víno), dárkové krabičky (na oblečení) či balí dárky do dárkového papíru.

Dostane-li člověk například dárkovou tašku , tak na 99% tuší, že v ní bude alkohol. 😉

 

 

Avšak velmi zajímavým, novým způsobem, jak zabalit dárek, je umístit dárek do plechovky. Dostane-li člověk dárek zabalený v plechovce, tak absolutně netuší, co by mohlo být uvnitř a až do konečného otevření nemá šanci to ani zjistit.

Lámete si hodiny hlavu s tím, co koupit za dárek. Za dárek dáte mnoho peněz. A nakonec šetříte na zabalení a tom finálním překvapení pro obdarovaného?

Dárek je jako jídlo, nejdříve „jí“ oči. U dárku je velmi důležitá prezentace. Mnohdy krát důležitější než dárek samotný.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *